Kambodža

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kambodža kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Kambodžas

Kambodža on Kagu-Aasia riik, mille maastikku kuuluvad madalikud tasandikud, Mekongi delta, mäed ja Siami lahe rannik. Pealinnas Phnom Penhis on Art Deco stiilis keskturg, sädelev kuningapalee ja rahvusmuuseum.

See piirneb loodes Taiga, idast Vietnamiga ja edelas Tai lahega.

Villa, korteri või niikuinii kinnisvara omamine on nõue, mis iseloomustab mitte ainult neid, kes kavatsevad sellesse riiki, kus toimub pidev areng, vaid ka neid, kes otsivad võimalusi kinnisvarainvesteeringuteks ja Kambodžas müüdavateks kinnistuteks; see teine ​​võimalus on kahtlemata realistlik, kuna Kambodža kinnisvaraturg on alles arengueelses etapis.

Õnneks on välismaalastele ligipääsetav uus kinnisvaraseadus selle olulise majandussektori arengut kahtlemata aidanud ning kinnisvaratehingute kasvu on kindlasti mõjutanud.

On oluline, et enne Kambodžas müüdava kinnisvara investeerimist ja ostmist teaksite kinnisvarainvesteeringute võimalusi, nende maksumõjusid, Kambodža korterite ja villade turgu iseloomustavaid õiguslikke erinevusi ning võimalikke lahendusi.

Kambodžast saab kiiresti stabiilse majandusega riik ja väljavaated pakuvad suurt huvi, kui arvestada, et kasv kahekordistab inflatsiooni.

Seistes silmitsi turismisektori pideva ja peatamatu laienemisega, millel on otsene mõju Kambodža kinnisvaraturule, ning lisaks hiljutistele nafta, gaasi ja mineraalide avastustele paistab riigi majanduse tulevik rohkem kui hiilgav.

Muidugi on taristu süsteem üldiselt endiselt nõrk ja paljusid majandussektoreid tuleb veel arendada, enne kui neid saab usaldusväärseks pidada, kuid just neid pealtnäha negatiivseid elemente silmas pidades pakub kinnisvaraturg olemasolevatele investoritele tohutuid võimalusi , et sageli väga piiratud kapitaliga silmitsi seistes kasutada võimalust.

Kambodžas müüdava kinnisvara investeerimine ja ostmine võib olla äärmiselt huvitav ja kasulik; suured majanduslikud tulud on investoritele kättesaadavad, kes on võimelised mõistma, kuidas Kambodža süsteemi ilmsed ja objektiivsed nõrkused esindavad samal ajal nende kinnisvara väärtuse kasvu parimaid tagatisi.

Kambodžas on kinnisvara omamine palju rohkem kui kunagi varem; eriti Kambodžas saadaval olevad villad, tavaliselt kõrgetasemelistes puhkekohtades, on hea kasumlikkuse ja ostuga investeeritud kapitali tugeva ümberhindamise allikad.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 35519

Müük Hotell, Kambodža, Phnom Penh, Siem Reap, soksan road, siem reap

42,764.28EUR
Müük
Hotell

4000 m²
9-kohaline butiikhotell Siem Reapis! avar tuba, kus on rõdu ja kivivann Siem reas soxa teedel hea asukoht bassein katuseterrass täielikult varust...
Cod. 31006

Müük Hotell, Kambodža, Phnom Penh, Siem Reap, Siem Reap

684,228.53EUR
Müük
Hotell

700 m²
19 tuba Boutique Hotel müük Siem Reap, Kambodža. Tulus ja suur Kinnisvarainvesteeringud. On juba olemas üürnik 2 aastat jäänud oma renti. Üür on $ 350...
Sild @ Phnom Penh, Kambodža **************************************** Arengu detailid: ~ Freehold Investment Prime asukoht ~ Jalutuskäigu kauguse...
Cod. 27853

Müük Farm, Kambodža, Phnom Penh, Phnom Penh, Phnom Penh

Reserved negotiation
Müük
Farm

98541 m²
põllumajandussaaduste busines müügiks
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB